2018

Geleneksel Cemaat Vakıfları Bahar Yemeği

Cemaat Vakıfları Temsilciği organizasyonu ve Rum, Ermeni, Yahudi, Süryani, Keldani, Bulgar, Gürcü, Karayim toplumlarının katılımıyla her yıl, Vakıflar Genel ve Bölge Müdürlükleri’nden misafirlerimiz için düzenlediğimiz Bahar Yemeğimize bu yıl Türkiye Hahambaşılığı Vakfı ev sahipliği yaptı. Yemeğimizi Neve Şalom Sinagogu’nda, Vakıflar Genel Müdürü Dr. Adnan Ertem, Genel Müdür Yardımcıları Burhan Ersoy ve Ali Hürata, Hukuk Baş Müşaviri Oya Erçil ve diğer meclis üyelerinin, Vakıflar İstanbul 1. Ve 2. Bölge Müdür ve Yardımcılarının ve vakıf yöneticilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Geleneksel Cemaat Vakıfları İftarı

Gelenekselleşen Cemaat Vakıfları İftarımızın bu yılki ev sahibi Fener Rum Lisesi idi. Soframızı Müslüman dostlarımızla paylaştığımız bu yılki iftarımıza dönemin Başbakan Yardımcısı Sayın Hakan Çavuşoğlu onurlandırdı.

Müslüman, Hristiyan ve Yahudi toplumları bir arada dua edip aşlarını paylaştılar…

Vakıf Haftası Sergisi - 'Mesleklerinde İlkleri Başaran Kadınlarımız'

Mayıs ayının 2. Haftası kutlanmakta olan "Vakıflar Haftası"nın bu yılki temasının "Vakıf Kuran Kadınlar" olması dolayısıyla, Cemaat Vakıfları Temsilci Ofisi olarak "Mesleklerinde İlkleri Başaran Kadınlarımız" adlı sergi hazırladık.